Сегодня в смт Олександрівське 26.04.2024

Динамо розгромило Рух, збільшивши відрив від Шахтаря

Київське Динамо вдома виграло у Руху з рахунком 3:0 в матчі 19-го туру чемпіонату України. Кияни довго не могли відзначитися у воротах аутсайдера УПЛ - не допоміг навіть призначений пенальті в першому таймі за гру рукою Романа Карасюка в штрафному майданчику Руху. Його не зумів реалізувати Карлос Де Пена. В результаті ключовим став вихід на заміну Олександра Караваєва в другому таймі - на 59-й хвилині він забив свій перший гол у футболці киян. До кінця матчу рахунок був мінімальним поки на 86-й хвилині Сідклей не подвоїв перевагу киян. А вже в компенсований до основного часу матчу час Караваєв оформив дубль і встановив остаточний рахунок в матчі. Команда Мірчі Луческу набрала 46 очок і відірвалася від Шахтаря на сім очок за сім турів до кінця чемпіонату. Гірники в паралельному матчі програли Львову. Рух після цього опинився на останньому місці турнірної таблиці. Динамо Київ - Рух 3:0 Голи: Караваєв, 59, 90, Сідклей, 86 На 11-й хвилині Карлос Де Пена (Динамо Київ) не забив пенальті (воротар). Динамо Київ: Бущан - Кендзьора, Забарний, Попов, Миколенко - Сидорчук - Родрігес (Караваєв, 46), Шапаренко (Сідклей, 81), Буяльський, Де Пена (Шепелєв, 61) - Супряга (Гармаш, 73). Рух: Бандура - Стаменкович, Зец, Білий, Мисик - Карасюк (Мартинюк, 46) - Бойчук, Притула (Сич, 69), Федорчук, Климчук (Кондраков, 83) - Борячук (Кухаревич, 46). Попередження: Сидорчук - Карасюк, Бойчук. Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet