Сегодня в смт Олександрівське 20.04.2024

Олімпік обіграв Олександрію в матчі з двома пенальті

У неділю, 4 жовтня, Олімпік приймав Олександрію в рамках п'ятого туру УПЛ. Донецький клуб здобув перемогу з рахунком 3:2. Матч видався нудним - в поєдинку був автогол, два пенальті і видалення. Відкрив рахунок в матчі гравець Олімпіка Шахаб Захеді, а подвоїти перевагу донецького клубу допоміг Владислав Бабогло з Олександрії, відправивши м'яч у свої ворота. В кінці першого тайму Іван Зотько довів рахунок поєдинку до розгромного на користь Олімпіка, реалізувавши пенальті. Вже у другому таймі Олександрія змогла відповісти двома голами. Спочатку Артем Сітало зіграв на добиванні, забивши перший гол за команду в цій зустрічі, а потім Дмитро Гречишкін реалізував пенальті на 93-й хвилині поєдинку. Варто зазначити, що другий тайм Олександрія грала в меншості - в доданий до першого тайму час арбітр видалив Євгена Банада за фол проти Політило. Олімпік - Олександрія 3:2 Голи: Шахаб, 8, Бабогло, 25 (у свої ворота), Зотько, 44 (з пенальті) - Сітало, 62, Гречишкін, 90+3 (з пенальті). Олімпік: Кичак - Пасіч (Ксьонз, 55), Зотько (Гришко, 67), Снурніцин, Лебеденко - Завійський (Романовський, 86), Бабенко, Політило - Беніто, Шахаб (Чогадзе, 55), Тейшейра (Каргбо, 67) Олександрія: Паньків - Пашаєв, Бабогло, Гречишкін, Стецьків - Лучкевич (Задерака, 34), Банада, Довгий, Третьяков (Янчак, 86) - Сітало (Безбородько, 81), Устименко (Мишенко, 46) Попередження: Політило, Тейшейра, Снурніцин - Бабогло, Гречишкін Вилучення: Банада, 45+1 (груба гра) Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet